Úvodní stránka

Dotace pro pořadatele soutěží v ÚK na rok 2017

dotace-pro-poradatele-soutezi-v-2.doc

Zásady bodovaných soutěží ÚK

zasady_bodovanych_soutezi_uk.docx

Kalendář ÚK na rok 2017 ke stažení zde:

2017_uk-kalendar_v3_u4.xlsx

Seminář ke zvyšování technických stupňů DAN

14.-16. 7. 2017 proběhne ve Vršovicích seminář ke zvyšování technických stupňů DAN.

Více zde:

2017-07-14_seminar_dan_vrsovice_praha.pdf

Zápis ze schůze KSJu konané 24.11.2016 v hotelu Panorama – Teplice

Zápis ze schůze KSJu konané 24.11.2016 v hotelu Panorama – Teplice

ŠKolení trenérů III. třídy

TMK KSju Ústeckého kraje pořádá v termínech 3.-4.12.2016 a 10.-11.12.2016 školení trenérů III. třídy viz. pozvanka_skoleni_treneru-2.pdf . Přihlášku na školení je nutné odeslat na kaulfus@judousti.cz nejpozději do 1.12.2016.

prihlaska_skoleni_treneru.docx

23. 4.2016 proběhl republikový přebor krajských družstev, tentokrát v Týně nad Vltavou

VELKÝ ÚSPĚCH NAŠICH JUDISTŮ

družstvo Ústeckého kraje druhé nejlepší v republice 

V sobotu 23. 4. proběhl republikový přebor krajských družstev, tentokrát v Týně nad Vltavou kam dorazilo 13 družstev z ČR. Za Ústecký kraj nastupovali do utkání:

  

Vašek Nováček      (42kg)                    Katka Machačová    (44 kg)

Jirka Holub           (46 kg)                   Ria Richtrová          (48 kg)

Michal Doležal       (50 kg)                   Nikola Horčičková   (52 kg)

Kryštof Tomko       (55 kg)                   neobsazeno             (57 kg)

Ivan Tomko            (55 kg)

Roman Urbánek      (60 kg) 

Úvodní los nás poslal do čtyřčlenné základní skupiny, kde jsme se postupně utkali s krajem Olomouckým (8:1), Plzeňským (6:2) a Pardubickým (7:2). Naši borci prokázali své kvality. Všechny soupeře jsme poráželi vysokým rozdílem. Ze skupiny jsme postupovali z prvního místa do Play off, kde na nás ve čtvrtfinále čekal Liberecký kraj. V tomto utkání už šlo do tuhého, kdo prohraje, odjíždí bez medaile. Naši ovšem nenechali nic náhodě a jasně zvítězili (6:3). V semifinále jsme narazili na tradičně silné mužstvo z Jihomoravského kraje. V tomto utkání se již síly vyrovnaly a utkání probíhalo velmi emotivně. Těsným rozdílem (5:4) jsme postoupili do finále proti Moravskoslezskému kraji. Tady už nám bohužel došla koncentrace, trochu i síly, a utkání jsme prohrávali vlastními chybami. Na soupeře ze severní Moravy jsme již nestačili a ve finále jsme podlehli (1:7). Druhé místo ovšem ukázalo, že naši borci patří mezi nejlepší v republice a příští rok jistě budeme opět atakovat nejvyšší příčky. Největšími oporami družstva byli Jirka Holub (6/0), Michal Doležal (6/0), Vašek Nováček (5/1) a Kryštof Tomko (5/1). Velkou sílu ovšem ukázala celá parta, které tímto děkuji za skvělou reprezentaci.

Seminář trenérů - zpráva

Dne 3.4.2016 proběhl seminář pro trenéry, který pořádal na hotelu Panorama v Teplicích KSJu Ústeckého kraje. Semináře se zúčastnilo 20 trenérů Ústeckého kraje a pod vedením trenérů Davida Lorence (trenér SCM Litoměřice) a Václava Prokeše (trenér PRO Sport Teplice) se dost zapotili. V první části (10,00-12,00) vedl trénink David Lorenc a předal trenérům své zkušenosti v kumi katě a v nácviku technik v zápasových situacích. V druhé části (14,00-16,00) trenér Václav Prokeš provedl trenéry od průpravných cvičení v ne waza až po složitější přechody z různých situacích při boji na zemi.

Seminář trenérů

KSJu Ústeckého kraje pořádá seminář pro trenéry pod vedením zkušených trenérů Davida Lorence (SCM při Sport Judo Litoměřice) a Václava Prokeše (PRO SPORT Teplice). Seminář se bude konat dne 3. dubna 2016 v Teplicích (hotel Panorama). V rámci semináře lze provést prodloužení kvalifikace trenéra III. třídy. Podrobnosti viz. seminar_treneru.pdf

Zpráva ze školení trenérů III. třídy

V termínu 5.-6.12.2015 a 12.-13.12.2015 proběhlo školení trenérů III. třídy. Školení se konalo v Teplicích v hotelu Panorama a zúčastnilo se ho 19 adeptů na trenéra III. třídy. V rámci školení proběhla kromě teoretické přípravy i praktická ukázka první pomoci, masáží, tejpingu, pravidel, nácviku judo kat a závodního judo. Závěrečné zkoušky úspěšně absolvovalo 18 trenérů:

PETANOVÁ Markéta

Kasuga, z. s.

BUCHAROVÁ Veronika

Kasuga, z. s.

FILIPOVÁ Markéta

SK Teplice

PETERKA Daniel

SK Teplice

PAJKRT Karel

SK Teplice

KUCHAŘ Petr

SK Teplice

SEDLÁKOVÁ Jana

SK Teplice

MLENSKÝ Radek

SK Teplice

BINDR Tomáš

Judo Proboštov

JANOTA Jiří

Judo Ústí nad Labem, z. s.

SMETANOVÁ Michaela

Vyhlídka ÚL

PECH Matěj

Sport Judo

LORENCOVÁ Zuzana

Sport Judo

ŠPAČEK Ladislav

JV Judo Rumburk

HAMALČÍK Jakub

JV Judo Rumburk

HERNÁNDEZ Julio César Toledo

Slovan Varnsdorf

FRÖHLICH Tomáš

JC Litokan

SOLNAŘ Jiří

15. ZŠ Most

 

Školení se jako školitelé zúčastnili Bc. Zdeněk Kaulfus, Bc. Věra Sloupová, Tomáš Kopeček, Martin Prokeš, Václav Prokeš, Bc. Tomáš Buchar a Věra Bucharová, kterým bychom chtěli poděkovat za spolupráci a kvalitní přednášky pro budoucí trenéry.

 

    Zpracoval:                                     

Bc. Zdeněk Kaulfus                      

TMK KSJu Ústeckého kraje        

« | 1 2 3 4 5 | »